Інструкція по догляду за кашеміром

У процесі створення трикотажу з кашеміру ми піклуємося, щоб наші покупці могли насолоджуватися гарними, розкішними виробами. При виготовленні виробів наша команда докладає всіх зусиль і ретельно працює над кожним етапом. Проявивши трохи любові і турботи, ви зможете зберегти свій кашемір на дуже довгий час, і це дуже просто. Часті питання, які ми чуємо від наших клієнтів: “Як ви перете кашемір?”.

Наші фахівці зібрали кращі поради, щоб ви не допустили жодної помилки. Кашемір – втілення чистої розкоші. Волокна збирають з пухнастого підшерстя кашмірської кози. Потім під час обробки тонкі волоски відокремлюються від грубих і залишаються тільки самі м’які волокна, які так приємні до тіла.

Як прати кашемірові светри?

  • Для збереження м’якості тканини ми рекомендуємо скористатися послугами професійної хімчистки або прати вручну.
  • Якщо ви вибрали останній варіант, тоді ви повинні виконати наступні кроки: вивернути річ, використовувати прохолодну воду (не більше 30 градусів) і спеціальний шампунь для кашеміру і шерсті. Для того, щоб позбутися від бруду, замочіть вироби на 5 хвилин, перед тим як сполоснути.
  • Одне з основних правил, яке ми радимо всім клієнтам – не міняти температуру води протягом усього процесу.
  • Після цього ви повинні забрати залишки води, але не способом викручування. Покладіть светр на один рушник і накрийте його іншим. Таким чином, рушник вбере зайву вологу.

Ідеальний варіант – це прати кашемірові вироби 1 раз в сезон. Якщо ви будете робити це частіше, то існує ризик пошкодження волокон.

Як сушити кашемірові светри?

  • Поки светр вологий розправте всі нерівності, і покладіть його на тверду рівну поверхню для подальшого висихання. Під час процесу уникайте прямого потоку тепла, наприклад, відкритого вогню або прямих сонячних променів. Категорично забороняється сушити такі светри в пральних машинах.
  • Ви можете пропрасувати светр, але ви повинні використовувати низьку температуру, щоб не пропалити тканину.

Як зберігати кашемірові светри?

Для зберігання кашемірових светрів рекомендуємо придбати багаторазові чохли для акуратного зберігання. Також ви можете використовувати спреї для відлякування комах, такі як розмарин, чебрець, сушений апельсин.

Запам’ятайте, не можна вішати одяг, який містить у складі кашемір, ви завжди повинні складати його, щоб уникнути деформації.

Як уникнути утворення катишок на кашемірових светрах?

Щоб уникнути утворення катишок, можна зробити кілька речей:

  • Дозвольте одягу відпочивати між носками
  • Прати й прасувати відповідно до інструкцій по догляду