Філософія

ПРО CHALETY

Chalety – бренд одягу преміальної якості для відпочинку та аксесуарів, синонім позачасової, тонкої і чуттєвої елегантності. Трикотаж Chalety перевірений часом: найкраща сировина і вишукані м’які волокна – саме це запорука довговічності виробу.

Кашемір був наріжним каменем від самого початку і залишається культовою пряжею для бренду. Пропонуючи ретельно підібраний асортимент вишуканих речей для дому і відпочинку, ми піклуємося про благополуччя наших клієнтів і прагнемо забезпечити абсолютний комфорт в будь-якій частині земної кулі. Колекції Chalety засновані на лаконічних трикотажних виробах, які дозволяють створити будь-які поєднання для неї і для нього.

 

МАНІФЕСТ

Chalety – стильні вироби з трикотажу виняткової якості і м’якості. Ми створюємо довгострокові продукти і віримо в довговічні відносини між континентами і поколіннями.

Знакові аксесуари і повсякденний одяг для всієї родини Chalety покликані збагатити ваше дозвілля теплом, комфортом і затишком. Ми піклуємося про фізичне і емоційне благополуччя наших клієнтів, їх коханих і навколишній світ – чи то в безтурботній обстановці будинку, чи під час подорожей і пригод.